Fondoten – DMK İstanbul

DMK DMKCosmetics serisi fondötenler ile bir kerede her şeyi elde edebilirsiniz: cazibe, güven ve sağlıklı, güzel bir cilt. Dermatolojik kusurlarınızdan kurtulmak için mücadele mi ediyorsunuz? Kameranın önünde mi çalışıyorsunuz yoksa günlük kullanım için birinci sınıf fondöten mi arıyorsunuz? DMK,  DMKCosmetics serisi fondötenlerin işlevsel niteliklerine yönelik taleplerini artırmaktadır.

Fondöten içeriğinde BIOCENCE™ gibi bitkisel kompleksleri ve yüksek oranda pigment (%53) kullanılmaktadır.  BIOCENCE™ – temas halinde mikroorganizmaların büyümesini engelleyen yeni bir devrimci organik bileşiktir. DMKCosmetics fondöten cilt bakımına yeni bir boyut kazandırıyor.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve içeriğinde yağ ihtiva etmeyen silikon bazlı makyaj bazı fondöten cilt sorunlarını kapatırken pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Montague-King: “Resim yapmak için önce bir tuvalimizin olması gerekir. Makyaj bazı ciltte hissedilmemeli veya güneş altında bile asla kendini belli etmemelidir”.

Ürün serisi toplam 25 tonlardan oluşan beş ana renk seçeneği bulundurmaktadır. Bu da DMKCosmetics makyaj bazlarının her cilt tipine uygun olacağının güvencesidir.

Makyaj Bazı

NATURELLE SERİSİ

Naturelle Serisi zeytin yeşili ile kırmızı tonlar arasında değişen 5 nötr renk tonlarından oluşur. Açık ve doygun renk tonları içeren Naturelle Serisi soluk veya mercan tonlarında çok açık cilt tipi için uygundur.

OLIVE SERİSİ

Olive serisi zeytin yeşili 5 nötr renk tonlarından oluşur. Güney Avrupalılar ve daha koyu cilt tipleri için özel olarak tasarlanmıştır.
Renk: açık ve doygun tonlarda zeytin yeşili.

EBONY SERİSİ

Ebony Serisi DMKC Asya serisini genişleten 5 ana renkten oluşur. Latin, Siyahi veya Hint cilt tipleri için geliştirilmiştir. Ebonit renk serisi- doygun zeytin yeşilinden koyu ve kırmızımsı cilt tonları.

INTERNATIONAL SERİSİ

International Serisi kırmızımsı alt tonlar ile 5 ana renkten oluşur. Seri pembe ve kırmızımsı cilt tonuna sahip müşterilerimiz için özel olarak geliştirilmiştir. International Serisi en çok Kuzey Amerikalılar tarafından sevilecektir.

SHINTO SERİSİ

Shinto Serisi yumuşak sarı ile açık kahverengi arasında değişen alt tonlar ile 5 ana renkten oluşur. Shinto Serisi açık ve koyu sarı ve zeytin yeşili tonlarında cilt tipleri için idealdir.

DMKC serisii cilt sorunları olan müşteriler, postoperatif müşteriler, kozmetik uzmanları ve mükemmel bir etkiye sahip kozmetik ürün arayışında olan herkes tarafından güvenlikle kullanılabilir.

DMKC makyaj bazları mükemmel kapama ve kusursuz görünüm için yüksek pigment konsantrasyonuna sahiptir.

DMKC makyaj bazları cilt kusurlarının daha iyi gizlenmesine yardımcı olur.

Cildi besleyici ve nemlendirici özelliğine sahip antioksidant ve bitki özlerini içerir ve tüm DMK ürünleri ile uyumludur.

Özellikle kırışıklık ve kıvrımların görsel olarak azaltılması için geliştirilmiştir.

Tüm cilt tonlarına uygun doğal bir cilt görünümü elde etmek için geniş renk yelpazesi

Doğal koruyucu madde ihtiva eden pigmentler – paraben içermez.

YAĞ İÇERMEZ, Hassas ciltler için uygundur.

Uygulama sonrası cildinize ipeksi bir pürüzsüzlük verir.

Uzun süre etkili

Suya dayanıklı

Tek palette 5 renk tonundan oluşan baz ve düzelticiler! Ciltteki renk bozuklukları ve dengesizliklerini düzeltme ayrıca cildin daha aydınlık görünmesini sağlamak için mükemmel baz.