Kapatıcılar – DMK İstanbul

DMKC’nin kapatıcı serisi özel olarak geliştirilmiş 10 renk tonunda kapatıcı ve nötrleştiriciden oluşmaktadır. Bu seride yer alan ürünler DMKC’nin makyaj altı koruyucularıyla ve diğer kozmetik ürünleriyle kullanıma uygundur.

DMK Cosmetics kapatıcıları profesyonel konseptte ürünlerdir. Sıradan kozmetik ürünlerden farklı olarak ciltteki pigmentasyon bozukluklarını gidermenin yanı sıra, güneş ışınlarının cilt yüzeyinde yansımasını önleyerek parlaklığı nötralize eder. Artık daha az makyajla mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz!

Red Neutralizer 1- Aknenin, güneş yanıklarının ve diğer cilt problemlerinin neden olduğu kızarıklığı azaltır.

Red Neutralizer 2- Tıpkı Red Neutralizer 1 gibidir. Ancak, orta ve koyu ten rengine sahip kişiler için geliştirilmiştir.

Blue Neutralizer 1- Ciltteki morlukların azaltılması için açık ve orta tonlardaki ten renklerine sahip kişilerce kullanımı tavsiye olunur.

Blue Neutralizer 2- Ciltteki morlukların azaltılması için orta ve koyu tonlardaki ten renklerine sahip kişilerce kullanımı tavsiye olunur.

Yellow HiLite – Fondötenle karıştırılmıştır. Vurgulamak istediğiniz bölgeleri fondötenin tonunda belirgin hale getirir. Çok açık renkli tenlerde sık rastlanan morlukları da nötralize eder. Zeytin yeşili ten rengine sahip kişiler ve Asyalı cilt tipleri için idealdir. Göz altındaki kızarıklıkları azaltır ve aynı zamanda gözlerinizi vurgular.

Dark HiLite- Sarımsı-çikolata tonlarındaki bu formül, ciltteki daha koyu bölgeleri vurgulamaya yardımcı olur. DMKC’nin koyu tonlardaki tüm fondötenleriyle kolaylıkla uyum sağlar. Orta koyu ila koyu arasındaki ten renklerini doğal ve hafif bir kahverengi tonuyla vurgular

Orange HiLite- Göz altındaki ve göz çevresindeki istenmeyen koyu halkaları yok ederek mükemmel bir vurgulama sağlamak için geliştirilmiştir. Tüm Kafkasyalı ve Avrupalı ten renkleri için çok amaçlı bir vurgulayıcıdır. Ilık tonu sayesinde cildinizdeki hafif koyulukları azaltır.

Pink HiLite- Yüzünüzdeki bölgeleri vurgulamanın yanı sıra özellikle göz altı ve göz çevresinde sıklıkla karşılaşılan kahverengi tonları gidermek için geliştirilmiştir. Açık ve orta arası tonlardaki ciltler için uygundur. Pink HiLite, daha sıcak renkli fondötenler için kullanılan, ‘ılık’ tonda bir vurgulayıcıdır.

Doğal koyu renkli kapatıcı No.1 ‘sütlü kahve’- Kahve tonlarındaki bu mükemmel kapatıcı gizlenmesi gereken bölgeleri en iyi şekilde kapatır. Açık ve orta arası tonlardaki ciltler için önerilmektedir.

Doğal koyu renkli kapatıcı No.2 ‘espresso’- Orta ve koyu arası tonlardaki ciltler için önerilmektedir.

Kapatıcı ve Vurgulayıcı PALETİ