Makyaj Tarihinde DMK – DMK İstanbul

Kozmetik ürün yelpazesi çok geniş olan ve sürekli gelişen bir dünyada gerçekçi vaatler ortaya koyan ve beklentileri karşılayan veya aşan bir marka bulmak oldukça önemlidir. DMK marka kozmetik ürünlerinin özel formülasyonu ve bu ürünleri tasarlayanların mesleki deneyimleri yüksek performanslı kozmetik anlayışını değiştirecek olan seride birleştirildi.

Dermatolojide ileri paramedikal çalışmalardan onlarca yıl geçtikten sonra DMK’nın kurucusu Danné Montague-King DMK Cosmetics yeni nesil kozmetik ürünlerini geliştirmek amacıyla ABD kozmetik endüstrisinin ikonu Tony Parsons ile güçlerini birleştirme kararı almıştır.

DMK’nın uzun yıllara dayanan itibarı cilt bakımı alanında üstün başarılara imza attığının göstergesidir. Bugün DMK cilt bakım ürünlerinin devrimci terapötik özelliklerini artırmak amacıyla geliştirilen yepyeni kozmetik serisi ile karşımıza çıkmaktadır.

Montague-King: “ dermatolojik tedavi sürecinde cilde zarar vermeyecek kozmetik ürünleri tasarlamak istedim. Cilt bakımı yaklaşımımız daima cildin içten restorasyonuna odaklıdır. Böylece, geliştirdiğimiz kozmetik ürünlerin cilt üzerinde olumsuz etkiler yaratmaması benim için oldukça önemli bir faktördü. Tommy bu konuda tamamen beni destekledi”.

DMK, tutku, deneyim ve kaliteden ödün vermeme konusundaki ortak kararlılıklarını bir araya getirerek kozmetik ürün serisinde bu benzersiz ve bütüncül cilt bakım yöntemini hayata geçirmeye hazırdır.

DMK Cosmetics ürünleri dermatolojik tedavi gören müşteriler, yüksek kaliteli ürün odaklı uzmanların yanı sıra cilt sağlığı ve güzelliğini pekiştiren ve mükemmel bir etkiye sahip kozmetik ürün arayışında olan herkes tarafından güvenlikle kullanılabilir.

Bu seri üretiminin ilk aşamasında makyaj bazı ve pudra gibi kozmetik ürünler sunulacaktır.

Montague-King: “Resim yapmak için önce bir tuvalimizin olması gerekir. Makyaj bazı ciltte hissedilmemeli veya güneş altında bile asla kendini belli etmemelidir”.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve içeriğinde yağ ihtiva etmeyen silikon bazlı makyaj bazı cilt sorunlarını kapatırken pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

DMK cosmetics, yüksek oranda pigment (%53) ve BIOCENCE™ gibi özel bitkisel madde içeriği ile müşterilerin güzelliğine güzellik katmaya hazırlanıyor.

DMK Cosmetics sizlere sadece en iyi ürünleri sunmak gayesiyle cildin işlevselliğini ilke edinmiş ve tüm ürünlerini bu ilkeye dayanarak geliştirmektedir.