AHA Peelingleri – DMK İstanbul

AHA Peelingleri

Meyve Asitli AHA

Meyve Asitleriyle AHA Peelingleri

Bu uygulamanın cilt tipine göre herhangi bir kısıtlaması yoktur. Akne, akne sonrası izler, yaşlanma, pigmentasyon, esneklik kaybı, yüz renginde solgunluk, cilt bozuklukları gibi birçok problemi çözer.

6 katmanlı peeling kalınlaşan korun tabakasını kaldırır, yağ bezi kanallarındaki keratin tıkanıklığını giderir, hiperpigmentasyonla mücadele eder ve özellikle de cilt fonksiyonlarını iyileştirir. Ayrıca bu ürün soyulma etkisi sağlayarak hücrelerin normal şekilde çoğalması ve atıkların atılması için gereken sağlıklı ortamı oluşturur.

Bu cilt onarım uygulaması deri yüzeyindeki ölü hücreleri hidrozile (çözünme) ederken kırışık, sert ve lekelerle kaplı cildi temizleyip yumuşatır. Ayrıca doğrudan güneş ışığına maruz kaldığı için ve diğer çevresel faktörler nedeniyle hasar gören cildi de temizleyerek yumuşatır.

Yoğun soyulmaya yol açan bu uygulama cildin güçlendirilmesi ve iyileştirilmesi için geliştirilmiştir.

Ürün aşağıdaki problemler için kullanılır:

Güneş yanıkları ve yaşlanan ciltler
Yüzeysel ve derin kırışıklıklar
Komedonlar
Genişlemiş gözenekler
Kalınlaşmış, sert deri
Akne sonrası izler
Cilt yüzeyinde bozukluklar
Konjestif cilt
Pigmentli cilt

DMK’nın Enzyme Masque, Pro Alpa 6 Katmanlı Peeling ve transdermal terapi tedavileri hastaya en iyi doğal ve etkili tedaviyi sunmaktadır. Hasta ilk uygulamalardan itibaren sonuçları fark edebilir.