Uygulamalar – DMK İstanbul

DMK uygulamalarında doğal farmakoloji yöntemlerinden yararlanılmaktadır. Tüm uygulamalar özel eğitimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Ev bakım ürünlerinin kullanılması profesyonel uygulamalardan elde edilen sonuçların güçlendirilmesini ve muhafaza edilmesini sağlamaktadır. DMK uygulamalarında, DMK’nın özel olarak geliştirdiği ‘mesaj iletici enzimler’ kullanılmaktadır.

DMK uygulamalarından elde edilen sonuçları buradan inceleyebilirsiniz:

Yüz uygulamaları

A-Lift® (estetik gerdirme)

Cilt gerdirme uygulaması

A-Lift® yüz konturunun düzeltilmesini, kırışıklıkların azaltılmasını ve cildin durumunun iyileştirilmesini  amaçlayan 12 haftalık bir programdır. A-Lift®, ölü deri hücrelerini deriden atarak ve yüz kaslarını gererek derinin temelini oluşturan yapıları canlandırır. DMK’nın bu uygulamada kullanılan ’banding’ tekniği deriyi gerer ve temizler. Böylece sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt elde edilir.

Uygulama kızarıklığı ve kuperoz belirtilerini gidermeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda cilde ışıltılı bir görünüm kazandırır.

Uygulamalar her hafta olmak üzere 12 hafta boyunca gerçekleştirilir. A-Lift® uygulaması ayrıca, deri hücrelerinin çalışmasını hızlandırmak ve işleyişini normal seyrine kavuşturmak için gerekli olan bileşenlerin temini için de transdermal iletim sistemlerini kullanmaktadır.

Bihaku

Cilde parlaklık kazandırır.

Yaşlanma, stres ve çevresel faktörlerin bir sonucu olarak deri dokusunda ve renginde bozukluklar görülebilir. Bu bozukluklar daha fazla ilerlediğinde pigmentasyon görülmeye başlar.

DMK Bihaku, cilde daha parlak ve ışıltılı bir renk kazandırmak için geliştirilmiştir.

Enzyme Therapy (Enzim terapisi)

En iyi durumuna gelinceye dek cildi onarır.

DMK, ‘postacı’ enzimleri kullanan dünyadaki tek firmadır. Organlardaki ve sistemlerdeki enzimler,  organizmadaki faaliyetlerini ve sağlıklarını düzenleyerek, doğal bir antioksidan sistemi oluşturur. Bu antioksidanlar agresif serbest radikallerle mücadele ederler. Doğru bir şekilde belirlenen enzim kombinasyonu, ‘ters yönde geçişim’ olarak adlandırılan uygulama yardımıyla cilt yüzeyindeki ölü hücreleri, kirleri ve toksinleri temizleyebilir.

Yüze uygulanan kozmetik uygulamalar yalnızca cilt yüzeyine etki ediyorken DMK’nın enzim tedavileri deriyle birlikte çalışır. Enzimler, hücreler için sağlıklı bir ortam yaratmak adına derinin yapısal bütünlüğünü güçlendirmeye odaklanır.

Enzim terapisi yüz kaslarının güçlendirilmesi için kullanılabilir.

Eye Fusion

Gözlerinize inanamayacaksınız!

 Kırışıklıklar, göz çevresindeki koyuluklar ve solgun deri sizi rahatsız mı ediyor? Bu uygulama derinizi yeniler ve size ışıltılı bir görünüm kazandırır.

Hydradermaze

Akne problemine yönelik derinlemesine cilt temizliği.

Hydradermaze aknenin ve inatçı akne oluşumlarının giderilmesini amaçlayan ileri bir uygulamadır. 12 hafta boyunca, iki haftada bir olmak suretiyle uygulanır. Uygulamanın amacı akne semptomlarını gidermenin yanı sıra, fizyopatolojisinden yola çıkarak hastalığın nedenlerini gidermektir. Bu, elde edilen sonuçların uzun vadeli olacağını garantilemekedir.

Instant Lift (Anında gerdirme- ‘Gelinin Annesi’)

Tek uygulamada maksimum gerdirme.

Cildinizce güçlü bir gerdirme ve parlaklık hissedeceğiniz DMK uygulamasıdır.

Düğünler veya davetler için ideal bir uygulamadır!

Liquid Laser (Likit Lazer)

Noninvazif kırışıklık düzeltici.

Likit lazer, cildin güçlendirilmesini, iyileştirilmesini ve onarılmasını amaçlayan hafif etkili bir yöntemdir.

Yüzeysel ve hafif kırışıklıkların giderilmesinin yanı sıra, hassas, güçsüz ve nem kaybına uğramış ciltlerde kullanıma uygundur.

MelanoZone

İstenmeyen pigmentasyon problemini gidermek amacıyla geliştirilmiştir.

Pigmentasyon veya ten rengindeki bozukluklar, nasıl göründüğümüz hakkında kaygılanmamıza ve kendimizi yaşlı hissetmemize yok açabilir. DMK bunun için ‘MelanoZone’ isimli yeni bir program geliştirdi. Bu program ten rengini düzenlemekle birlikte cilde sağlıklı ve doğal bir kırmızılık kazandırmaktadır. Yüzün rengiyle ilgili problemler çok karmaşık olabilir. MelanoZone, fazla melanin üretimini engeller ve kontrol altında tutar. Tüm yaşlara ve cilt tiplerine uygundur. Yüz ve vücut bölgelerinin tamamında kullanılabileceği gibi lokal olarak da kullanılabilir.

Muscle Banding (Kas gerdirme)

Yaşlanmayla mücadele.

Yaşlanmanın tamamen başlamadan önüne geçmek için zayıflamış yüz kaslarının erkenden gerdirilmesi ve güçlendirilmesi gerekmektedir.

‘Banding’ uygulaması deriyi gerdirmesinin ve güçlendirmesinin yanı sıra derinin fonksiyonlarını en iyi seyrine kavuşturur. Bu husus sağlıklı ve esnek bir cilt için olmazsa olmazdır.

Bu uygulama yaşlanmayla mücadelede mükemmel ve son derece etkili bir yöntemdir.

Pro Alpha 6 Katmanlı Peeling

Mükemmel bir sonuç elde etmek isteyenler için.

Pro Alpha 6 Katmanlı Peeling cilt bakımına yönelik bütüncül bir yaklaşımdır.

Yaşlanma belirtileri görünür hale geldiğinde herkes bıçak altına yatmaya yönelmez. Çoğu insan Pro Alpha 6 Katmanlı Peeling gibi daha hafif invazif etkileri olan uygulamalarla tedaviye başlamayı tercih eder. Bu uygulama ciltteki hasarları gidererek sağlıklı ve yeni bir cilt inşa etmeyi amaçlamaktadır. 6 Katmanlı Peeling, ciltteki tüm problemleri düzeltir.

Pro Alpha 6 Katmanlı Peeling, katman katman uygulanan özel alfa ve beta hidroksi asitlerin karışımından oluşmaktadır. Uygulanacak katman sayısı derinizin hassasiyetine, dokusuna ve rengine bağlıdır. Uygulama 14 gün sürmektedir.

Peeling kalın, yağlı ve akne eğilimli ciltlerde güneş yanıklarından sonra ve yaşlanma, glikosilaz, pasif pigmentasyon belirtileri durumunda yaraların ve çatlakların giderilmesi için uygulanır.

En iyi sonuç için diğer ‘Banding’ uygulamalarıyla birlikte tatbik edilmesi önerilmektedir.

Pro Peel

Cildinizi canlandırır.

Güneşin hasar verdiği, solgun ciltlerin yanı sıra yaşlanmaya bağlı değişiklikler görülen ciltlere de uygulanabilir. Bu program hafif soyulma ve onarım sağlayan uygulamalar içermektedir ve 6 ila 8 hafta sürmektedir.

Prozyme

Ölü hücreleri ‘yok eder’.

Bu enzim peelingi cilt yüzeyindeki ölü hücre kalıntılarını yok etmek üzere geliştirilmiştir. Korun tabakasındaki ölü hücreleri parçalara ayırır, kirleri temizleyerek deriyi yumuşak ve temiz bir hale sokar.

RP-revizyonu (Yeniden biçimlendirici uygulama)

Cilt onarımı.

RP, cildi eski, sağlıklı haline döndürmeyi amaçlayan bir uygulamadır. Yüz ve vücut derisinin sağlıklı ve etkileyici yapısını muhafaza etmek ilkesi etrafında şekillenen iyileştirici bir yöntemdir.

RP uygulaması erken yaşlanmaya yol açan etkenleri baz alarak derinizin kalitesini artırır. Dolayısıyla erken yaşlanma problemi görülen hastalar için idealdir. RP, derinin yapısını değiştirerek iyileştirme sağlamaya ön ayak olan gelişim faktörlerini hızlandırır. Bu yöntem güneşin yol açtığı hasarlarla mücadelenin yanı sıra derideki sarkma ve kırışıklıklarla mücadelede de kanıtlanmış bir yöntemdir. RP, kişinin öz güvenini ve mutluluğunu artırmayı amaçlayan bir uygulamadır.

RP serisi yüz, el, ayak, dekolte ve çatlak tedavilerini içermektedir.

 

 Vücut Bakımına Yönelik Uygulamalar

DMK, en yüksek seviyede profesyonellik ve ilgi içeren bir vücut bakımı arayan müşterileri için doğal farmakolojik yöntemler sunar. DMK uygulamaları, sağlıklı bir beslenme alışkanlığı ve egzersiz programı eşliğinde arzu ettiğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 Vücut için Enzim Terapisi

Düzeltme ve yenileme.

Vücut için enzim terapisi sonuçları görmek ve hissetmek isteyen kişiler için özel olarak geliştirilmiştir. Vücut için enzim terapisi deri hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır, kan dolaşımını ve lenf drenajını artırır, cildi güçlendirir ve sıkılaştırır.

Vücut için enzim terapisi selülit, ödem, ciltte kuruluk, kan dolaşımında yavaşlık gibi problemler için ideal bir tedavi yöntemi olmakla birlikte kıl dönmesi, pigmentasyon ve çatlak problemlerinin çözümünde de etkilidir.

Body Firming (Vücut derisini güçlendirme programı)

Zayıflama ve şekillenme.

Sağlıklı bir diyet ve fiziksel egzersiz programıyla birlikte geliştirilen, selüliti azaltmaya, kilo vermeye ve vücut şekillendirmeye yönelik 12 haftalık bir DMK uygulamasıdır.

Body Sculpting (Vücut şekillendirme)

Selülite yönelik.

Selülit oluşumunu engeller ve vücut derisini güçlendirir. DMK’nın bu uygulaması vücut konturunu biçimlendirmeyi amaçlamaktadır. Özellikle problemli bölgelerde selülit oluşumunu önler. Termojenik etki oluşturarak kan dolaşımını hızlandırır ve toksinlerin atılmasını sağlayan lenf drenajını güçlendirir.

Body Scuplting, dış görünüşü iyileştirerek vücut derisini güçlendiren ve toksinlerden arındıran bir uygulamadır.

Follicuzyme®

Kıl dönmesini önlemeye yönelik profesyonel uygulama.

DMK kıl dönmesi problemi üzerine faaliyet gösteren salonlar için hızlı ve etkili bir uygulama geliştirdi. Follicuzyme® batık kılların yüzeye çıkmasına ve vücudun farklı bölgelerindeki ölü hücre birikintilerinin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırır.

DMK ile farkı hissedin!

MediPedi®

Topuklarınız yeniden yumuşak ve genç.

 Bu uygulama ayak topuklarındaki sert deriyi ve çatlakları tamamen gidermeye ve topukları yumuşatmaya yardımcı olur. MediPedi®’nin mükemmel sonuçlarını anında göreceksiniz!