Yenilikler – DMK İstanbul

Yenilikler

Marka Önlükleri
5 Nisan 2016
Biosense Koruyucu
15 Nisan 2016

Yenilikler

SPF 15 GÜNEŞ KORUYUCULU ÜRÜNLER

Creme Citrique SPF-15- Açık sarı renkli sedefsi krem.Hacim: 50ml, 15ml

Kullanım alanı : Yağlı ciltler, diskromili ciltler, koyu ten rengi.

İçindekiler : Su, stearik asit, soya yağı, gliserol stearat, kojic asit (%0,5), etil askorbik asit, setearil alkol, gliserin, pantenol, tokoferol, esmer su yosunu özütü, portakal yağı, aspur yağı, gometil salisilat (homesalate), etilheksil akrilat, oktokrilen, butil metoksidibenzoilmetan, kroloksilenol, trietanolamin, kaprilil glikol, etilheksil gliserin, heksilen glikol, fenoksietanol, akrilat / C10-30 alkil akrilat çapraz polimer.

Özelliği : Soya yağı doymamış yağ asitlerinin yanı sıra, soya lesitini, provitamin A,

E vitamini, biyolojik aktif bileşenler kaynağıdır. Cildi nemlendirir ve yeniler. Tokoferol antioksidandır ve doymamış  yağ asitlerinin oksitlenmesini önler. Aspur yağı epidermal duvarları hızla onaran oleik ve linoleik asitler içerir. Portakal yağı renk açıcı, temizleyici, astrinjen özelliklere sahiptir. Kojic asit tirozinazı önler. Etil askorbik asit cildi parlaklaștırır. Esmer su yosunu özütü de kojic asit gibi tirozinazı önler. Ürün ayrıca UV ıșınların karșı koruyucu faktörler içerir.

Uygulama : Losyon, tonik, serum ve spreyleri kullandıktan sonra temiz cilde uygulayın.

Not : Ürünün deri altına daha etkili nüfuz edebilmesi için Herb&Mineral Spray ile cildinizi nemlendirdiğinizden emin olun. Bu ürünün kendine has bir özelliği vardır. Sprey ne kadar çok sıkılırsa kremin ciltteki etkinliği de aynı ölçüde artacaktır.

Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kișisel duyarlılık.

1

_________________________________________________

Biogen C Creme SPF-15 Açık mavi renkli sedefsi krem.

Hacim: 50ml, 15ml

Kullanım alanı : Yașlanan, solgun ve stres altındaki zayıf ciltler; tahrişe, rozaseye ve hafif dermatite eğilimli ciltler. Kırıșıklıkları azaltmak, cildi rüzgardan ve güneș yanıklarından korumak ve zayıflamıș kılcal damarları güçlendirmek için geliștirilmiștir. Plastik cerrahi operasyonları sonrasında kan toplayan bölgelerin tedavisinde de kullanılabilir.

İçindekiler : Su, stearik asit, oleik asit, heksapeptit-11,okaliptüs yağı, etil askorbik asit, krameria kökü özütü, laminarya sakarin özütü, tokoferol asetat, homometil salisilat, etilheksil metoksinnamat, oktokrilen, kloroksilenol, gliseril stearat, dimetriadozole, polisorbat 20, butil metoksidibenzoilmetan, trietanolamin, Etilendiamin tetraasetik asit (EDTA).

Özelliği: Sebumun sıvılaşmasına yardımcı olan oleik asit içerdiğinden gözenekleri temizler. Okaliptüs yağı dolaşımı hızlandırır ve iyileştirici etkiye sahiptir. Vitamin, mineral ve çinko bakımından zengin laminarya özü (E, C, B12, B6, B3, B, A) kırışıklıkları düzeltir. Hexapeptide-11 peptitleri tüm kolajen türlerini geliştirir ve cildin esnekliğini artırır. Krameria kökü özütü cildi güçlendiren, iltihaplanmayı ve kızarıklığı azaltan bir maddedir. Etil askorbik asit C vitamininin doğadaki en dayanıklı formudur. Kolajen üretimini hızlandıran güçlü bir antioksidan ve temizleyicidir. Ayrıca ürünün içeriğinde, sıcağa bağlı deri stresini önleyen ve güneș ıșınlarına karșı ekstra koruma sağlayan güneș koruyucu faktörler bulunmaktadır.

Uygulama : Losyon, tonik, serum ve spreyleri kullandıktan sonra temiz cilde uygulayın.
Not : Ürünün deri altına daha etkili nüfuz edebilmesi için Herb&Mineral Spray ile cildinizi nemlendirdiğinizden emin olun.
Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kișisel duyarlılık.

2

_________________________________________________

Acu-Moist SPF-15 Beyaz renkli emülsiyon

Hacim: 50ml

Kullanım alanı : Yağlı ve akne problemi olan ciltler için nemlendirici krem (özellikle BP-losyonları, Retosin ve ACU-SYSTEM ilaçlarını kullanıyorsanız); iltihaplı akne, aşırı yağlı ciltler (bu durumlarda diğer kremler çok ağır gelebilir); genç ciltlere son derece uygundur.

İçindekiler : Su, çinko oksit, gliserol stereat, aspur yağı, butilen glikol, polisorbat-20, dimetikon, allantoin, siklopentasiloksan, trietoksisilil polidimetilsiloksietil dimetion, stearil alkol, polisorbat 60, poligliseril-3 polidimetilsiloksietil dimetikon, akrilat / C10-30 alkil akrilat çapraz polimer, kaprilil glikol, trietanolamin, etilheksil gliserin, heksilenglikol, fenoksietanol, kloroksilenol.

Özelliği : Cilde zarar vermez veya kuruluğa neden olmaz. İçerisinde bulunan çinko oksit güneş koruyucudur ve antimikrobiyal özelliktedir. Aspur yağı oleik ve linoleik asitler içerir. Bir antioksidandır ve iltihabı önler. Allantoin cildi yatıştırır, rahatlatır ve yumuşatır. Deri soyulması ve benzoil peroksit kullanımının neden olduğu kuruluğu A vitamini ve ACU-SYSTEM ilaçlarıyla ortadan kaldırır. İçerisinde güneş koruyucu bulunur. Bunun nedeni, akne tedavisine yönelik bileşenlerin cildi ıșınlara karșı daha hassas hale getirmesidir.

Uygulama : Sabah ve akșam yüzünüzün tamamına uygulayın. Benzoil peroksit ve salisilik asit losyonlarının üzerine uygulanabilir.

Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kișisel duyarlılık.

3 acu moıst

 

_________________________________________________

Yeni Super Serum-Şeffaf serum.

Hacim: 30ml

Kullanım alanı : Yașlanmaya bağlı değişiklikler, rosacea, erken yașlanma, ıșınların hasarına uğramış ciltle, hiperpigmentasyon, yaralanmalar, ödem eğilimi.

İçindekiler : Su, etil askorbik asit, beta glukan, gliserin, tripeptit trifluoroasetil 2 (TT2), pantenol, EDTA, dimetil izosorbid, etilheksilgliserin, kaprilil glikol, heksilen glikol, fenoksietanol, hidroksipropil metilselüloz, sodyum polisorbat.

Özelliği : Etil askorbik asit bir antioksidandır. Beyazlatma ve yenileme faaliyetlerinde etkin bir șekilde rol alır. Aynı zamanda birçok nemlendirme ișleminde de görev alır (örneğin prolin ve lisinin kolajen sentezindeki nemlendirici reaksiyonları). Askorbik asit renk açmaya, canlanmaya etki eden bir antioksidandır. Pantenol ise koenzim A biyosentezine katılır. Beta glukan bağıșıklık sistemini harekete geçirici bir maddedir (Langerhans hücrelerinin maksimum kapasiteyle çalıșmasını sağlar ve böylece organizmanın birtakım özel koruyucu güçlerini harekete geçirir). TT2, hücre matriksiyle birlikte hareket ederek proteoglikan sentezini artırır. Șișkinliği önemli ölçüde azaltır. Cilde sıkılık ve esneklik kazandırır. Aynı zamanda güneş ıșınlarına bağlı yașlanmadan korur.

Uygulama : Kremlerin kullanımından önce, temiz cildinize göz kapaklarınız da dahil olmak üzere uygulayın. Özellikle bağışıklık sistemi etkili çalışmayan ciltlere uygundur. Cildinizin bir kısmına veya tamamına sürebilirsiniz. C vitamini ve beta glukan, cerrahi operasyonlardan önce savunma mekanizmasını güçlendirir. Operasyondan sonra hücre gelişimini artırır, iyileşmeyi hızlandırır ve serbest radikallerin oluşumunu devamlı olarak önler. Daha az komplikasyonla hücre yapılarının oluşumunu sağlar, yüksek iyileştirme kapasitesine sahiptir. Ev bakımında kremlerin altına günde 2 kez olmak üzere sürülür. Ciltteki șișkinliğin giderilmesi için geceleri Nite Firming Creme + Aminodine Spritz ürünlerinden önce uygulanır.

Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kişisel duyarlılık.

4super serum

_________________________________________________

DMK SETLERİ

Acne Control Seti- Akne problemine ve akne sonrası sürece yöneliktir. Set içerisinde iki profesyonel uygulama için ürünler bulunmaktadır.

– Quick Peel (4ml)

-Enzyme Masque #1 (14 g)

-Aqua D Herb (14 ml)

-FibroMax C (2g)

Uzmanın profesyonel uygulama sonrasında hastasına ev bakımına yönelik verebileceği ürünler (1 aylık tedavi paketi)

-Acu-Klenz (60 ml)

-Acu-Mist (30ml)

-Acu-Klear (10ml)

-Acu-Therm (5ml)

-Acu-Moist /SPF 15 (15 ml)

5 set

_________________________________________________

Pigment Balancing Seti- Pigmentasyon problemine yöneliktir Set içerisinde iki profesyonel uygulama için ürünler bulunmaktadır.

-Quick Peel 4(ml)

-Enzyme Masque #1 (14 g)

-Aqua D Herb (14 ml)

-FibroMax C (2g)

Uzmanın profesyonel uygulama sonrasında hastasına ev bakımına yönelik verebileceği ürünler (1 aylık tedavi paketi)

-Deep Pore Pure Cleanser (60 ml)

-Melanotech Drops (15ml)

-Herb and Mineral mist (30ml)

-Crème Citrique /SPF 15 (15ml)

6set

_________________________________________________

Age Management Seti– Yaşlanmaya bağlı değişikliklerin giderilmesine yöneliktir. Set içerisinde iki profesyonel uygulama için ürünler bulunmaktadır.

-Quick Peel 4(ml)

-Enzyme Masque #1 (14 g)

-Aqua D Herb (14 ml)

-FibroMax C (2g)

Uzmanın profesyonel uygulama sonrasında hastasına ev bakımına yönelik verebileceği ürünler (1 aylık tedavi paketi)

-Milky Clean & Pure Cleanser (60ml)

-Super Serum (10ml)

-Herb and Mineral Spray mist (30ml)

-Biogen C Crème /SPF 15 ml (15ml)

7set

_________________________________________________

FORMÜLLERİ GELİŞTİRİLEN ÜRÜNLER

FibroMax- Mikrokapsüllenmiş beyaz renkli toz.

Hacim: 9gr (0,75 gr’lık 12 tüp)

Mikrokapsüllenmiş beyaz renkli toz.

Kullanım alanı : Yașlanmaya bağlı değişiklikler, rozase, erken yașlanma, güneş ıșınlarından hasar görmüş ciltler, hiperpigmentasyon, yara izleri, ödem ve akneye yatkınlık.

İçindekiler : Su, etil askorbik asit (%20), silikat silikon dioksit, sodyum benzoik asit, potasyum sorbat.

Özelliği : Askorbik asit renk açıcı, yenileyici ve güçlü antioksidan etkilere sahiptir. Etil askorbik asit ise askorbik asidin bir formudur. Derideki transferi ve stabilliği artırır. C vitamini vücutta doğal formunda görünür. Bu form, UV ıșınlarına maruz kalındıktan sonra cildin renginin açılmasını sağlamada daha etkilidir.

Uygulama : Enzim maskelerinden önce, kremlerin uygulanmasından önce veya kremler temizlendikten sonra kullanılır. Temizlenmiş yüzünüze göz kapaklarınızı da dahil ederek uygulayın. C vitamini, cerrahi operasyonlardan önce savunma mekanizmasını güçlendirir. Operasyondan sonra hücre gelişimini artırır, iyileşmeyi hızlandırır ve serbest radikallerin oluşumunu devamlı olarak önler. Daha az komplikasyonla hücre yapılarının oluşumunu sağlar, yüksek iyileştirme kapasitesine sahiptir. Ciltteki șișkinliğin giderilmesi için geceleri Nite Firming Creme + Amino- dine Spritz ürünlerinden önce uygulanır. Pigmentasyon tedavisinde sıklıkla kullanılır.

Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kişisel duyarlılık.

8fibro

_________________________________________________

Acu-Mist- Özel kokulu şeffaf likit.

Hacim : 120ml, 60ml

Özel kokulu şeffaf likit.
Kullanım alanı : Akne, post-akne, demodikoz, yağlı ciltler.

İçindekiler : %2 salisilik asit, su, denature etil alkol, butilen glikol, aloe vera yaprağı özütü, çay ağacı özütü, kastor yağı, biberiye özütü, salisilik asit, alkol, kekik özütü, benzoik asit, kaprilil glikol, timol, gliserin, aljinik asit, çinko sülfat, kloroksilenol, potasyum sorbat.

Özelliği : Tonik sprey. Cildin mikroflorasını normal hale getirir. İltihaplanma önleyici salisilik asit içerir. Aloe vera ve diğer bitki özleri akneye eğilimli yağlı cildlerin asit kabuğunu normalleștirir. Doğal bir koruyucu ve antiseptik olan PytoChem, Danne’in geliștirdiği bitkisel bir karıșımdır.

Uygulama : Diğer DMK ürünlerini kullanmadan önce göz çevresine temasından kaçınarak temiz cildinize uygulayın. Uzun süreli etki ve P.akne bakterisine karșı antibakteriyel etki için gün içerisinde diğer DMK ürünleriyle birlikte birkaç kez uygulanabilir.

Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kişisel duyarlılık.

9acu mıst

_________________________________________________

Geliştirilmiş formül

YENİLENEN ENZYME MASQUE #1

Neler değişti?

Superoksit dismutaz (SOD) enzimi eklendi:

– Superoksit dismutaz, hücrelerde oksijenin aktif formu olarak bulunan potansiyel zararlı moleküllerin yok edilmesine yardımcı olur. Böylece dokuların zarar görmesini engeller.

– Serbest radikalleri engeller.

– Dermis ve epidermis de dahil tüm canlı hücrelere işler.

– İltihap ve kırışıklık oluşumunu önleyici etkileri bulunur.

– Yara iyileştirici özelliği vardır. Yaraları yumuşatır ve küçültür.

– Organizmadaki SOD seviyesi yaşlandıkça azalır. Yüzeysel uygulama, azalan doğal antioksidan seviyesinin kısmen artırılmasına yardımcı olur.

Enzyme Masque #1’e eklenen SOD organoleptik (duyusal) niteliklerde değişiklik yaratmaktadır:

– Enzyme Masque #1’in rengi bir miktar değişti. Tonları beyaz ve açık bej arasında değişmektedir.

– 3 maske aktivatöründen biriyle çözeltildiğinde rengi bejden koyu beje dönüşmektedir.

– Cilde uygulandığında ince ve şeffaf görünmektedir.

Önceden olduğu gibi hastada tahriş ve nabız atışı görülmektedir.

Maske yıkandıktan sonra plasmatik etki görülmektedir (hastaya göre değişebilir).

Profesyonel uygulama talimatlarında herhangi bir değişiklik yoktur!

______________________________________________

Hydroloc Creme- Sedef renkli bir kremdir.

Hacim: 50ml

Kullanım alanı : Kuru, susuz kalmıș ve zayıf ciltler. Hasar görmüș epidermal duvarlar. Pro Alpha Peel peeling uygulamasından sonra nemlendirme, kıș ayları için koruma, çatlakları önleme ve tedavi etme (pigmentasyon problemli çatlaklar için Herbal Pigment Oil eklenmelidir), yüz için masaj kremi (su eklemeniz gerekir).

İçindekiler : Su, stearik asit, oleik asit, soya yağı, Japon zambağı kökü özütü, biberiye yağı, aspur yağı, ayçekirdeği yağı, trietanolamine, gliserin, dimetil izosor- bid, gliseril stearat, kroloksilenol, polisorbat 20, etilheksil gliserin, disodyum etilendiamin tetraasetik asit (EDTA), sitiren-budatien kopolimer.

Özelliği : Oleik asit lipid katmanı inceltir ve böylece ilacın aktif bileșenlerinin deri altına nüfuz etmesini sağlar. Soya yağı linolenik asit, oleik asit, palmitik asit ve stearik asit kay- nağıdır. Aynı zamanda Soya lesitini, provitamin A, E vitamini ve biyolojik aktif bileșenler içerir. Epidermal duvarları güçlendirir ve derinin su tutma kapasitesini artırır. Tokoferoller ve fitoster- oller yenileyici görevdedir. Ayçekirdeği yağı transdermal nem kaybını önler. Aspur yağı ise deri duvarlarını güçlendirir.

Uygulama : Losyon, serum ve spreyleri kullandıktan sonra temiz cilde uygulayın. Kıș aylarında Herb&Mineral Spray ve Seba-E yağı ile kullanıldığında çok etkili bir kıș kremidir. Masaj kremi olarak kullanılmak istendiğinde kreme su eklenmelidir.

Not : Kremin deri altına daha etkili bir șekilde nüfuz etmesi için mutlaka Herb&Mineral Spray ile nemlendirilmiș cilde uygulanmalıdır.

Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kișisel duyarlılık.

10 hydroloc

_________________________________________________

Melanotech Creme- Beyaz renkli krem.

Hacim: 30ml
Kullanım alanı : Normal, kuru ciltlerin yanı sıra, yașlanan normal ciltler.

İçindekiler : Su, bitkisel yağ karıșımı, gliserin, kojic asit, stearik asit, kaprilik, dimetil izosorbid, dimetriadozol, gliseril stearat, setearat – 25, setearil alkol, steril glukozit, beyaz dut özütü, meyankökü tuzu, HalidrysSiliquosa (bir su yosunu türü) özütü, aminoetilfosfonik asit (albatin), butilen glikol, ksantan sakızı, ylang-ylang, etilheksil- gliserin, Etilendiamin tetraasetik asit (EDTA), kloroksilenol.

Özelliği : Kojic asit tirozinazı engeller ve böylelikle melanojenezi önler. Meyan kökü tuzu tirozin- az ve melanin olușumunu önler. Halidrys Siliquosa pigmentasyonu birkaç seviye azaltır. Albatin ise tirozinazın enzimatik faaliyetini sınırlayarak melanin olușumunu önler.

Uygulama : Ev bakımında, cildinizi temizledikten sonra yüzünüzün tamamına günde 1-2 kez uygulayın. Gün içerisinde Super Bright ürünüyle veya geceleri Alpha Fade Gel ile birlikte kullanılabilir. Profesyonel bakımda pigmentasyon olan bölgelere veya epidermal duvarın yeniden inșasına yönelik uygulamalardan önce tüm yüze uygulanır.

Not : Tedavi süresinde mutlaka Transdermal Sunscreen SPF 30 ve Spray Herb and Mineral ürünleri kullanılmalıdır.

Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kișisel duyarlılık.

11 melanotech

_________________________________________________

Melanotech Drops- Sarı renkli likit.

Hacim: 30ml
Kullanım alanı : Tüm cilt tiplerinde her türlü hiper pigmentasyon; pigmentasyon

görünümünün önlenmesi (özellikle Fitzpatrick cilt tipi cetvelinde 3-6 cilt tiplerinde).

İçindekiler : Poliizopren, Çin tarçını yağı, Çin meyan kökü özütü, parafin, karanfil çiçeği yağı, Arnavut biberi, kloroksilenol.

Özelliği : İlaç yalnızca ten rengini açmak için geliștirilmemiștir. Aynı zamanda melanin üretimini engelleyerek problemin köküne iner. Melanojenezi birkaç seviye azaltır ve

pigmentasyonu bașarılı bir șekilde düzenler.

Uygulama : Peelinglerden ve mikrodermabrazyondan sonra, enzim maskelerinden ve kremle- rden önce hiperpigmentasyon görülen bölgelere doğrudan damlatılarak uygulayın. Yıkamayın. Enzim maskelerinden ve mikrodermabrazyondan sonra, pigmentasyonun ve enfeksiyonun önüne geçmek için tüm yüze uygulanır. Tüm yenileme (epidermal duvar yenilenmesi gibi) prosedürlerinde enzim tedavisi öncesi ve sonrasında bir önlem olarak kullanılır. Alkali pedikür prosedüründe bölgesel olmak üzere kremin altına uygulanır. Her bir prosedür için 3 damla uygulayabilirsiniz. Ev bakımında Melanotech Creme veya Creme Super Bright’ın altına günde 1 kez olmak kaydıyla kullanılır. Bu ürün kullanılırken mutlaka Transdermal Sunscreen SPF 30 ve Herb and Mineral Spray ürünleri kullanılmalıdır.

Kontraendikasyonlar : İlacın içerisinde yer alan maddelere karșı kișisel duyarlılık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir